کابل کروگیت ۴۰۰ کیلو ولت

کابل 400 کیلو ولت دانش بنیان یک کابل برق با ولتاژ بسیار بالا است که توسط شرکت دانش بنیان کابل ابهر تولید می‌شود. این کابل برای انتقال برق با ولتاژ بالا، معمولاً در سیستم‌های توزیع برق از نوع فشار قوی استفاده می‌شود.

کابل‌های با ولتاژ بالا معمولاً برای انتقال برق برای فواصل طولانی و با توان بالا استفاده می‌شوند. ولتاژ 400 کیلو ولت به عنوان ولتاژ بسیار بالا در نظام توزیع برق محسوب می‌شود و معمولاً برای انتقال برق بین شبکه‌های توزیع برق کشورها و مناطق مختلف استفاده می‌شود.

کابل 400 کیلوولت با ولتاژ بالا کاربردهای گسترده‌ای در صنعت برق دارد. مهمترین کاربردهای کابل 400 کیلوولت عبارتند از:

  1. برای انتقال برق بین شبکه‌های توزیع مختلف در مناطق و کشورها
  2. پروژه‌های بزرگ صنعتی و ساختمانی با توان
  3. برای اتصال توربین‌های بادی با توان بالا به شبکه برق
کابل فوق فشار قوی

کابل 230 کیلو ولت

کابل 230 کیلو ولت دانش بنیان یک کابل برق با ولتاژ بسیار بالا است که توسط شرکت دانش بنیان کابل ابهر تولید می‌شود. این کابل برای انتقال برق با ولتاژ بالا، معمولاً در سیستم‌های توزیع برق از نوع فشار قوی استفاده می‌شود.

کابل‌های با ولتاژ بالا معمولاً برای انتقال برق برای فواصل طولانی و با توان بالا استفاده می‌شوند. ولتاژ 230 کیلو ولت به عنوان ولتاژ بسیار بالا در نظام توزیع برق محسوب می‌شود و معمولاً برای انتقال برق بین شبکه‌های توزیع برق کشورها و مناطق مختلف استفاده می‌شود.

کابل 230 کیلوولت با ولتاژ بالا کاربردهای گسترده‌ای در صنعت برق دارد. 

کابل فشار قوی 230

کابل با غلاف چند لایه

کابل‌های مورد استفاده در صنعت نفت عموما از نوع کابل‌های با روکش سربی بوده و از آنجا که در محیط‌های نفتی خاک نیز به‌شدت آلوده است می‌تواند به راحتی به کابل‌ها آسیب بزند، اما در ۱۵ سال اخیر در کشور‌های پیشرفته این سرب حذف شده تا آلایندگی‌ها کمتر شود.

در تولید این محصول غلاف سربی را حذف کرده و با چندین لایه پلیمری و فلزی این کابل را برای استفاده در صنعت نفت تولید شده است.

این کابل برتری‌های تکنولوژیک فراوانی همچون ۷۰ درصد کاهش وزن، حدود ۲۰درصد کاهش قطر، ۲۵ درصد کاهش شعاع خمش، حدود ۵۰درصد کاهش زمان آماده‌سازی دارد.

همچنین قیمت تمام شده این محصول تولیدی تا ۵ درصد کاهش پیدا کرده است و با حذف غلاف سربی آلایندگی‌های زیست‌محیطی انواع دیگر کابل‌ها را نیز ندارد.

کابل مولتی لایر