بازرگانی صنعت برق محمدی

بازرگانی صنعت برق محمدی از سال 1380 به عنوان ارائه دهنده الزامات و محصولات برقی و با تمرکز بر ارائه محصولات با کیفیت و ایمن شروع به کار کرد. در زمان شروع فعالیت، همکاری همه جانبه ای با برندهایی همچون لدونس، ….. برای واردات محصولات آنها ایجاد شد. بازرگانی صنعت برق محمدی بعد از جابجایی از مشهد به تهران، به عنوان تنها نمایندگی کابل ابهر در بازار لاله زار تهران شناخته شده است. کابل ابهر بزرگترین تولید کننده و تأمین‌کننده کابل‌های برق با کیفیت در سطوح ولتاژی مختلف است که در طول سه دهه گذشته نوآوری، خلاقیت، یکپارچگی و مسئولیت‌پذیری را سرلوحه مسیر خود قرار داده‌است.

چالش‌ها و نیازهای صنایع، پیچیده و متنوع بوده و در عین حال صنایع به صورت مداوم در حال تغییر هستند؛ این موارد بر ما پوشیده نیست. بسیاری از همکاری‌های ما جزو پروژه‌های ملی بوده و اثرات کارآمدی در توسعه، فناوری و ابعاد اقتصادی و اجتماعی داشته است. ما متعهد شده‌ایم تا آینده‌ای روشن برای خود و ایران عزیزمان رقم بزنیم.

با توجه به آن که بازرگانی صنعت برق محمدی اهداف بزرگی را برای آینده‌ی خود در نظر گرفته‌است، هر روزه در حال بهبود کیفیت محصولات خود است. ما اکنون در سرتاسر ایران به مشتریانمان خدمات ارائه می دهیم، و از اینکه بخشی از صنعت برق ایران هستیم، بسیار خوشحالیم. امیدواریم از محصولات ما به همان اندازه که ما از ارائه آن‌ها به شما لذت می‌‌بریم لذت ببرید.

با ما در تماس باشید: